Title
 • درباره ما


  تاریخچه ایران فریمکو

  مجتمع تحقیقاتی و تولیدی ایران فریمکو در سال ۱۳۵۴ به عنوان تولیدکننده ی بتن و قطعات بتنی استاندارد و با هدف انتقال دانش و صنعت نوین بتن به کشور تاسیس شد. آغاز به کار ایران فریمکو پس از انجام مطالعات گسترده و بهره گیری از نتایج مطالعات آزمایش سرزمینی و انتخاب موقعیت مناسبی برای احداث واحد تولید بتن صورت پذیرفت. این مجتمع فصل نوینی را در صنعت بتن کشور به وجود آورده است و بسیاری از تکنولوژی های جدید موجود در کشور در تولید انواع بتن های ویژه و فرآورده های بتنی توسط این مجتمع بنیان گذاری شده است.


  حوزه فعالیت ایران فریمکو

  ایران فریمکو که در زمینی به وسعت ۲۲۰/۰۰۰ متر مربع و با ۱۵/۰۰۰ متر مربع سالن مجهز به سیستم عمل آوری در کیلومتر۲۰ جاده کرج- قزوین- منطقه تهراندشت واقع شده است. از مزیت های این موقعیت مکانی دسترسی آسان به منابع و مواد اولیه تولید بتن، از جمله سنگدانه های مرغوب، سیمان و آب و همچنین نزدیکی به بازار رو به رشد ساخت و ساز در غرب استان تهران می باشد.

  تجهیز ماشین آلات مدرن تولید، انتقال و پمپاژ بتن آماده و انواع قطعات بتنی با رعایت استانداردهای ملی و جهانی در مجموعه ای با واحد کنترل کیفیت و آزمایشگاه دائمی مستقر با بهره گیری مستمر  از برجسته ترین مهندسین صنعت و دانش بتن در طول ۴۰ سال گذشته، باعث کسب تجارب بی نظیری در صنعت بتن شده است.
  تهیه شناسنامه فنی برای کلیه فرآورده های تولیدی شامل کلیه مشخصات مواد و مصالح تشکیل دهنده آنها، طرح اختلاط، شرایط تولید و اطلاعات مورد نیاز که برای اولین بار و در حال حاضر تنها توسط ایران فریمکو صورت می گیرد، این فرصت را برای خریداران محصولات ایران فریمکو فراهم کرده است که با تأمین فرآورده بتنی، اطلاعات فنی این فرآورده ها را نیز در اختیار داشته باشند.
  گارانتی و تضمین مشخصات فنی فرآورده های بتنی ایران فریمکو از قبیل رده مقاومتی بتن، درصد جذب آب، نفوذ پذیری، دوام در برابر سیکلهای یخبندان، دوام در برابر حمله سولفاتها، حداقل و حداکثر وزن مخصوص بتن و دیگر مشخصات فنی کاربردی فرآورده های بتنی از دیگر خدمات این مجتمع می باشد. ایران فریمکو مفتخر است، تمامی محصولات تولیدی خود را حداقل ۱۵ سال و حداکثر ۱۰۰ سال ضمانت نماید.


  ارزش ها ایران فریمکو

  مدیریت ایران فریمکو با تکیه بر ارزشهای انسانی و با اعتقاد بر اینکه ” کیفیت، عامل برتری و بقاء هر کسب و کاری است"، بر کنترل کیفیت محصول وسلامت جسمی و روانی پرسنل و پیمانکاران و حفظ محیط زیست با شعار ” تولید برتر ، محصول مقاوم ، محیط زیست سالم ” درتمام مراحل فرآیند تاکید دارد و از طریق حذف و یا کنترل خطرات و ایمنی ناشی از فعالیت های سازمان، بر بهبود مستمر سیستم مدیریت یکپارچه بر اساس استاندارد های معتبر ملی و بین المللی پایبند است.


  اهداف ایران فریمکو

  •    طراحی و تولید محصولات جدید ، براساس نیاز مشتری و منطبق با استاندارد های ملی و بین المللی ، به طوری که پیامدهای نامطلوب بر پیمانکاران و محیط زیست و سلامت سرمایه های انسانی نداشته باشد.
  •    ایجاد محیط کاری مناسب تر، ایمن تر و رفاه بیشتر برای کارکنان و پیمانکاران برپایه رعایت قوانین و مقررات ملی و بین المللی زیست محیطی.
  •    پیشگیری و کاهش حوادث شغلی برای کلیه پرسنل از طریق کنترل عوامل به وجود آورنده خطرات ایمنی و بهداشتی. 
  •    توجه به بهداشت روان پرسنل و تلاش در جهت کاهش فشارهای روحی آنها.
  •    حفاظت و صیانت از پیمانکاران طرف قرارداد که از خطرات ایمنی شرکت تاثیر می پذیرند (با اجرای آموزش های غیرحضوری).
  •    شناسایی و کاهش ریسک های ایمنی و بهداشتی در مجتمع .
  •    پیشگیری و کاهش مستمر آلودگی ، ضایعات و احتمال بروز خطر.
  •    مصرف بهینه منابع و اهتمام به بازیابی ضایعات با استفاده از پتانسیل تحقیق و توسعه وفنآوری های جدید، با رعایت قوانین و مقررات.
  تعلیم وتربیت وتوسعه دانش،مهارت،صلاحیت وآگاهی کارکنان،پیمانکاران وافزایش بهره وری ازطریق آموزش مستمرواثربخش.
  ارتقاء تکنولوژی وتوسعه محصولات با کمترین احتمال بروزخطر وآلایندگی درراستای کسب سرآمدی صنعت بتن.